Vloga za znižanje vrtca

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. avg 2008 21:12

Milla, če je v vrtcu kakšna prijazna referentka, ti bo vlogo mogoče sprejela. Preveri še enkrat datum, pri nas imamo rok za oddajo konec avgusta. Pri nas imamo eno zlato gospo, ki še pomaga izpolniti obrazec tako, da je ugodno za nas, obrazce pa smo dobili po pošti, tako da niti ni treba iskati po papirnicah. matilda

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

14. avg 2008 21:30

Milla, vlogo za znižanje plačila vrtca natisni, izpolni in v ponedeljek nesi na občino. Matilda, ni mi jasno, zakaj vi oddajate vlogo v vrtcu, saj morate na občini dobiti potdilo, da ste vlogo oddali. Oni vam izračunajo v kateri razred spadate in koliko boste plačevali oz. koliko bo občina prispevala , da ne boste plačevali polnega prispevka. LENČA

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. avg 2008 22:06

Lenča, ja, pri nas oddajamo vloge kar referentki v vrtcu, potrdil pa ne dobimo (razen če pošlješ), tako sploh nisem vedela, da drugje to oddajate na občino. Res, imamo tako prijazno referentko, da si vzame čas in pomaga izpolniti obrazec, če zamudiš, ti jo bo vzela, dokler se bo le dalo. Sama se ponudi, da izračuna informativni izračun. Ko so odločbe narejene, podpisane z občine, jih ona razpošlje s povratnico, lani mi je celo dala zraven listek, naj takoj oddam novo vlogo, ko bom prenehala dobivati porodniško, da pridemo v nižji razred, ker smo ga presegli za malenkost. Res je kot sonce, če jo srečaš, ti res naredi dan lepši. Škoda, da take osebe ne delajo na vseh uradih... matilda

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

14. avg 2008 23:04

Upam, da nisem kaj zabluzila: za znižano plačilo morajo oddati samo tisti, ki gredo septembra prvič v vrtec, ne? Atina

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

15. avg 2008 15:53

Če še niste oddali vloge, niste nič zamudili. Če namreč zadnji roka pride na praznik ali na dela prost dan, se vloge lahko oddajo še prvi naslednji dan, ko občina redno dela. Tako določa Zakon o splopšnem upravnem postopku. 101. člen Zup-a pravi: (1) Začetka in teka rokov ne ovirajo nedelje in prazniki Republike Slovenije ali dela prosti dnevi v Republiki Sloveniji. (2) Če je zadnji dan roka nedelja ali praznik Republike Slovenije ali dela prost dan v Republiki Sloveniji ali kakšen drug dan, ko se pri organu, pri katerem je treba opraviti dejanje postopka, ne dela, se izteče rok s pretekom prvega naslednjega delavnika. zoja2

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

15. avg 2008 19:52

Ja Atina, samo tisti, ki gredo na novo v vrtec morajo oddati vloge in jo bodo morali novembra še enkrat. LENČA

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. avg 2008 22:06

Čakajte malo, jaz sem bila v sredo na občini, pa sem samo tam pustila, ker te gospe, ki to dela, ni bilo????????? In rekli so mi, da ONI pošljejo????????

Potrdila nisem dobila, priznam, se mi je mudilo kot hudič dalje...

Kaj zdaj, moram dobit kako potrdilo, ali v ponedeljek zagnat cel halo magari po telefonu?

lidka

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

16. avg 2008 8:12

Meni so vedno izdali potrdilo in zdi se mi pravilno. Seveda ti bodo poslali odločbo . Ker pa se stvari rade izgubljajo, je pa dobro imeti potrdilo, da si res oddala vlogo. Odločitev je tvoja lidka, pa brez panike in sitnarjenja. LENČA

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. avg 2008 14:15

V ponedeljek pokličem, tečna ali pa ne...

lidka

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

16. avg 2008 14:44

Zakon o splošnem upravnem postopku pravi, kdaj je torej potrebno oddati vlogo. Odnesite jo še v ponedeljek.

Jaz sem torej vlogo oddala kar z dopisom po pošti, priložila sem potrdilo pediatra o zdravstvenem stanju in kopijo "dohodnine" za leto 2007 ter potrdilo o bruto prejemkih zadnjih treh mesecev.

Kuverta je bila poslana PRIPOROČENO.

zadevo sem poslala na upravo pristojnega vrtca, ker so mi v navodilih ob vpisu tako priporočali.  Navedla sem e-naslov, telefon, da me v primeru nejasnosti lahko takoj pozovejo h kakršnimkoli popravkom in dopolnitvam.

 

 

Titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti